Duyurularımız

Egenin keşfedilmemiş cenneti Sığacık sualtı güzelliklerini sizlerle paylaşacağımız günlük turlarımızı 6,5 metre sürat teknemiz ile icra etmekteyiz. Amacımız, sizlere inanılmaz sualtı güzelliklerine sahip nadide dalış noktalarımızda yapılacak dalışlar esnasında keyifli anlar yaşatmaktır.

Günlük faaliyetlerimiz sualtıv kameralarımız ile görüntülenmekte olup gün sonunda internet üzerinden sizlerle paylaşılmaktadır. İsteğiniz üzerine size özel çekimlerde yapmaktayız. Arzu eden katılımcılarımıza sualtı görüntüleme eğitimleride verilmektedir.

Dalış merkezimize yaklaşık 15 dakika mesafede olan dalış noktalarımız her seviyedeki dalıcımıza hitap edecek özelliklere sahiptir. Bu kadar kısa sürede ulaşabildiğimiz bu noktalarda resif, kovuk, mağra, batık, derin dalış gibi farklı katagorilerde dalışlar yapılabilmektedir.
Dalış noktalarımızı küzey ve güney olarak 2 bölüme ayırabiliriz.

Yurtiçi ve yurtdışında ki tanınmış ve siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilen seçkin dalış noktalarına, önceden belirlenmiş takvim dahilinde dalış turları organize edilmektedir.

Her türlü ekipman ihtiyacınız uygun şartlarda tarafımızdan temin edilmektedir.

”Dalış merkezimizin içinde yer aldığı Euphoria Aegean Resort dahilinde sizlere kaliteli ve 5 yıldızlı bir konaklama imkanı sunmaktayız. Arzu ederseniz konaklama için Sığacık’ın sevimli pansiyonlarını da tercih edebilirsiniz.”
https://aegean.euphoriahotels.com/tr/

SSI Eğitm programları dahilinde Open Water Diver Kurslarımız daimi olarak verilmektedir.


Tüm aktivitelerimiz için bizi instagramdan takip edebilirsiniz.
@serenaddivecnt