Eğitim Programlarımız

SERENAD dalış merkezi olarak siz değerli sualtı severlere dijital eğitim materyalleri ve kaliteli eğitim felsefesi ile öne çıkan SSI (Scuba Schools International ) sertifika programlarını, başlangıç seviyesinden eğitmen seviyelerine kadar sunmaktayız.

SSI Eğitim Programları

SSI (Scuba Schools International) Eğitim Programları

SSI Eğitim Sistemi eğitim almak istediğinizde tüm bilgileri kendi öğrenme hızınızda ve takviminize uygun olarak öğrenmenize imkan verir.Sınıf ve havuz çalışmaları öğrendiğiniz her şeyi pekiştirmeye yöneliktir.Size uyan bir zamanda ve evinizin rahatlığında Online Eğitim programımıza katılabilir ya da interaktif DVD destekli, baştan sona renkli el kitabınızı okuyabilirsiniz. SSI Toplam Eğitim Sisteminin tüm parçaları, büyük – küçük tüm öğrencilerin keyifli ve çok amaçlı bilgi edinmelerini sağlar.En konforlu eğitim yöntemini kendiniz seçin.Sınıfta, online olarak ya da kendi evinizin konforunda- bu size kalmış.

Teorikler:
SSI Eğitim Sistemi eğitim almak istediğinizde tüm bilgileri kendi öğrenme hızınızda ve takviminize uygun olarak öğrenmenize imkan verir.Sınıf ve havuz çalışmaları öğrendiğiniz her şeyi pekiştirmeye yöneliktir.

Havuz Eğitimi:
Havuz ve açık deniz eğitiminiz için eğitmeniniz sizi scuba ekipmanınıza hazırlayacak ve böylece sanki ikinci cildinizmiş gibi konforlu olacaksınız.Açık Deniz Eğitim dalışlarınıza başlamadan önce,sualtı çevresine kendinizi uyumlandırmak için yeterince vaktiniz olacak.

Açık Deniz Seansları:
En az 4 açık deniz dalışını tamamlayacak ve havuzda öğrendiklerinizi tecrübe etme şansı yakalayacaksınız. (Açık Deniz; Açık su, su gibi bir göl ya da okyanus kadar açık bir yapı olarak tanımlanabilir) .

Uzmanlık Eğitimleri:
Detaylar için linki tıklayınız.

Bir SSI Dalıcısı olarak takip edeceğiniz kariyer ilerlemesini tabloda görebilirsiniz.