Başlangıç Seviyesi Eğitimler

Open Water Diver programını tamamlamak için vaktiniz yoksa ancak açık suda dalış yapmak istiyorsanız SSI Scuba Diver sertifikası en iyi seçimdir.


Bir SSI Uzmanı ile açık suda 12 metre derinliğe kadar dalış yapmak için sertifika alın ve okyanusları keşfetmeye başlayın. Scuba Diver kursunuza bugün çevrimiçi başlayın!

Daha fazal bilgi için görseli tıklayın.

Dilediğiniz yerde istediğiniz kişiyle dalış yapmak istiyorsanız Open Water Diver programına katılın. Bu, çoğu insanın sadece katılmayı hayal ettiği özel bir sualtı kaşifleri grubunun parçası olmak için uluslararası sertifikanız olacaktır! Dalmayı öğrenmek sandığınızdan çok daha kolay. SSI Open Water Diver programına şimdi katılın!

Eğtiminiz 3 ana bölümden oluşmaktadır;

  • Akademik bölüm: Sahip olacağınız MySSI uygulaması ile dijital eğitim meteryalleriniz bir ömür boyu ulaşımınızda olacaktır.
  • Sınırlı su çalışmaları: Eğitiminizin bu bölümünde 4 dalıştan oluşan bir süreçte scuba becerilerini güvenli bir su ortamında öğrenecek kabiliyetinizi ve kendinize güveninizi arttıracaksınız.
  • Açık Deniz Çalışmaları: Açık deniz dalıcısı olmanın gereği açık denizde dalış yapmaktır. Sınırlı su ortamında öğrendiğiniz becerilerinizi açık deniz ortamında uygulayabildiğinizi ispat etme zamanı. 4 Dalışlık bu serüvenin ardından SSI Open Water Diver olmaya hazırsınız demektir. 

Daha fazla bilgi için görseli tıklayınız.