Blue Oceans

Bu program, okyanusumuzun bugün karşı karşıya olduğu birçok küresel zorluğu size sunmaktadır. Her bölüm okyanus plastikleri gibi belirli bir soruna odaklanacak. Sorunun nasıl geliştiğini, neden önemli bir konu olduğunu ve sizin gibi insanların sorunun okyanus üzerindeki etkisini azaltmak için neler yaptıklarını açıklamaktadır.

Her gün olumlu değişiklikler yapan bilim insanlarının, korumacıların, SSI Eğitim Merkezlerinin ve diğer kişi veya kuruluşların çalışmalarını vurgulayan hikayeler içermektedir. Bu hikayeleri okurken, bu derslerin günlük yaşamınıza nasıl uygulayabileceğinizi veya topluluğunuzu harekete geçmeye nasıl teşvik edebileceğinizi düşünün.

Bu kılavuz deniz koruma eğitiminizde son adım olmamalıdır. Bu sadece konulardaki farkındalığınızı arttırmaya yardımcı olacak bir araçtır, ancak farkındalık yeterli değildir. Hem bu neslin hem de gelecek nesiller için deniz ortamını iyileştirmek ve korumak için harekete geçmeliyiz.
Bu kılavuzdaki bilgiler korkutucu gözükse de, programın eğlenceli ve zorlu bir öğrenme deneyimi olması amaçlanmıştır. Sizi akıllı, bilinçli kararlar vermeye yönlendirmek için tasarlanmış modern bilimsel araştırma ve gerçek dünya vaka çalışmalarını sunar.

Bu programın sayfalarını okurken, not almak için duygu ve düşüncelerini kaydetmek ve arkadaşlarınız, SSI Eğitim Merkezi veya SSI Profesyoneli, veya çalıştığınız kişilere sorabileceğiniz her türlü soruyu takip edin. Umarım okyanus için olumlu bir değişim yaratan başkalarıyla diyalog kurabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve programa ücretsiz kayıt olmak için görseli tıklayınız.