Dalış Profesyoneli Eğitimleri

Su altında lider sertifikalı dalgıçlar olmayı hayal ediyor musunuz? Dalış becerilerinizi geliştirmek ve scuba eğitmeni olma yolunda ilk adımı atmak ister misiniz? SSI Dalış Rehberi Olun. Divemaster derecenizi kazanmak için ilk heyecan verici adımı şimdi atın.

Daha fazal bilgi için görseli tıklayın.

Açık deniz dalgıç kursları ile eğitmenlere yardımcı olmak ve dalış eğitmeni olmak için değerli öğretim deneyimleri toplamak ister misiniz?
O halde SSI Asistan Eğitmen olarak kalifiye olmak sizin için doğru programdır!

Daha fazal bilgi için görseli tıklayın.

Dalış tutkunuzu kariyere dönüştürmeye hazır mısınız? Favori dalış sitenizi ofisinize çevirin ve SSI dalgıçlarına öğretin! Bir SSI Open Water Eğitmeni olarak, çeşitli popüler SSI kurslarını öğretmek için sertifika alacaksınız. Ne için bekliyorsun?
Bugün Açık Su Eğitmeni olun.

Daha fazal bilgi için görseli tıklayın.

Sürekli Eğitim sadece güvenli, aktif SSI dalgıçları yaratmak için çok önemli değil, aynı zamanda bir eğitmen olarak uzun vadeli başarınız için de çok önemlidir. Dalış eğitiminize devam etmek sadece dalgıçlarınız için değil, sizin için de geçerlidir. Nasıl Uzman Eğitmen olmaya hak kazanacağınızı öğrenin ve SSI Derin Dalıştan SSI Fotoğraf ve Video’ya kadar her şeyi öğretin.

Daha fazal bilgi için görseli tıklayın.

Geleceğin tüplü dalış eğitmenlerini yetiştirmek ister misiniz? Çok yönlü ve iyi eğitimli tüplü dalış eğitmenleri yetiştirmek, tüplü dalış endüstrisinde uzun vadeli büyümenin temelidir. Her şey bir SSI Asistan Eğitmen Eğitmeni olarak sizinle başlar!

Daha fazal bilgi için görseli tıklayın.