Denem Dalışı

Su altının mükemmel dünyasını keşfetmenin, yeni hobinize ve arkadaşlıklara yelken açmanın tam sırası. Deneyimli ekibimiz ve güvenilir ekipmanlarımızla sizleri su altını keşfetmeye davet ediyoruz. Su altını tanımanızın zamanı geldi!
 
Su altında yapacağınız bu ilk yolculukta sizlere SSI Try Scuba programı ve kalifiye SSI eğitmenleri eşliğinde güvenilir ve bir o kadar keyifli bir deneyim yaşayacaksınız. Serenad Eğitmen Ekibimiz sizlere bilmeniz gereken her şeyi öğretecek ve bu yolculuğu sizlerle bire bir şekilde gerçekleştirecekler. SSI Try Scuba Programında sizler eğitmeniniz gözetiminde ilk dalışınızı konforlu ve güvenli bir şekilde gerçekleştirecek SCUBA ekipmanını tanıyacak, ilk becerileri öğrenecek ve su altı dünyasıyla ilk temasınızı gerçekleştireceksiniz. Dalış sonunda isteğiniz doğrultusunda sizleri mySSI sistemine dahil edeceğiz ve buradan ilk su altı tecrübeniz için bir Digital – Card’a sahip olarak çıkacaksınız.
            Deneme Dalışı tecrübenizden sonra su altının eşsiz deneyimini başlangıç seviyesinde devam etmek için tercih edeceğiniz eğitim paketlerinden bir tanesini tamamlayarak sertifikalı birer dalıcı olabilirsiniz. Serenad Dalış Merkezi olarak SSI ve TSSF – CMAS başlangıç kurslarımıza katılabilir, daha ayrıntılı bilgi için İzmir – Seferihisar‘daki dalış merkezimize küçük bir ziyaret ile yüz yüze bizlerle tanışabilir veya menüden ‘Dalış Eğitimleri’ bölümünü tıklayabilirsiniz.